Oferta reklamy i współpracy

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z pełnymi energii sympatykami piękna i urody, to doskonale trafiłeś! Staramy się, aby na blogu znajdowało się jak najwięcej wartościowych artykułów, porad i ciekawostek związanych nie tylko z perfumami, ale też stylem, modą i urodą, dlatego chętnie nawiążemy współpracę z osobami o podobnych zainteresowaniach, chętnych do współtworzenia strony i wzbogacania jej o nowe, wyjątkowe i oryginalne treści.

Interesujesz się stylem, modą lub urodą, a może wszystkim po trochu? Lubisz wyszukiwać newsy związane z kosmetyką i makijażem? Napisz do nas, wspólnie możemy osiągnąć znacznie więcej. Może to właśnie Ciebie szukamy?

Możliwe jest również, abyśmy podjęli współpracę poprzez wyświetlanie reklam i  banerów oraz wstawianie linków na naszej stronie, jako sposób reklamy. Jesteśmy również zainteresowani współpracą na zasadzie testowania produktów wraz z zamieszczeniem opinii na ich temat w artykule na blogu.

Każdy rodzaj współpracy rozpatrujemy indywidualnie. Zachęcamy do kontaktu, jesteśmy otwarci na propozycje, również te nie wymienione powyżej. Wszelkie oferty, zapytania, pomysły na wpisy prosimy kierować za pomocą formularza kontaktowego, który znajduje się w zakładce „Kontakt z nami”