Autorzy

Tworzymy zgraną paczkę pasjonatów szeroko rozumianego piękna oraz tego, w jaki sposób można je w sobie odkryć i wydobyć. Jesteśmy miłośnikami bogatego świata zapachów, pełnego słodkich, owocowych nut, orzeźwiających, lekkich aromatów, a także tych mocnych, uwodzicielskich i pobudzających zmysły. Perfumy, wody toaletowe, mgiełki… O tak! Zdecydowanie to jest to, co kręci nas najbardziej.

Uwielbiamy również być na bieżąco z wszelkimi nowinkami dotyczącymi urody oraz pielęgnacji ciała. Interesujemy się nie tylko kosmetyką, ale także modą. Najnowsze trendy nie mają przed nami żadnych tajemnic, ponieważ współpracujemy z szerokim gronem ekspertów-stylistów, posiadających ogromną  wiedzę i doświadczenie w tym zakresie. Nasi specjaliści chętnie dzielą się swoimi spostrzeżeniami i udzielają praktycznych porad dotyczących stylu i wizerunku.

Jako autorzy bloga, dążymy do tego, aby nasza strona była dla Was źródłem inspiracji, wartościowych informacji i wielu ciekawostek. Publikujemy wyłącznie sprawdzone artykuły i treści. Liczymy na to, że każdy z czytelników znajdzie tutaj coś dla siebie, dowie czegoś nowego i fajnego.